Ulutaşlar
Giriş Yap
Ulutaşlar
Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz İlanlar Hızlı Kredi İletişim
Giriş Yap
Menü
Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz İlanlar Hızlı Kredi İletişim

Lokasyon

Ulutaşlar Otomotiv

Filtreler

Temizle

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Touch

87.000 km
Benzin
Otomatik

1.150.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Touch

75.000 km
Benzin
Otomatik

1.190.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

102.000 km
Benzin
Otomatik

1.150.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Touch

109.000 km
Benzin
Otomatik

1.130.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Touch

71.000 km
Benzin
Otomatik

1.175.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

89.000 km
Benzin
Otomatik

1.175.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

52.000 km
Benzin
Otomatik

1.195.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 408 - 2025

54.000 km
Benzin
Otomatik

1.850.000 ₺

Detay ↗

Fiat Doblo Combi - 2024

1.5 BlueHDi Premio

89.000 km
Dizel
Otomatik

1.350.000 ₺

Detay ↗

Peugeot Expert - 2023

65.000 km
Dizel
Manuel

995.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

1.0 TSI

120.000 km
Benzin
Otomatik

1.350.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

1.0 TSI

114.000 km
Benzin
Otomatik

1.425.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 SCe Joy

77.000 km
Benzin
Manuel

895.000 ₺

Detay ↗

Opel Corsa - 2023

90.000 km
Benzin
Otomatik

1.150.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 2008 - 2025

1.2 PureTech

45.000 km
Benzin
Otomatik

1.900.000 ₺

Detay ↗

Fiat Egea - 2020

1.3 Multijet Urban Plus

220.000 km
Dizel
Manuel

735.000 ₺

Detay ↗

Citroen Berlingo - 2023

48.000 km
Dizel
Otomatik

1.435.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 408 - 2025

55.000 km
Benzin
Otomatik

1.850.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 3008 - 2025

56.000 km
Hybrid
Otomatik

2.175.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

1.0 TSI Premium

97.000 km
Benzin
Otomatik

1.340.000 ₺

Detay ↗

Kia Stonic - 2023

70.000 km
Benzin
Otomatik

1.365.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2021

1.0 TCe Touch

176.000 km
Benzin
Otomatik

895.000 ₺

Detay ↗

Toyota Corolla - 2020

130.000 km
Hybrid
Otomatik

1.250.000 ₺

Detay ↗

Fiat Egea - 2023

1.6 Multijet Easy

95.000 km
Dizel
Otomatik

1.125.000 ₺

Detay ↗

Ford Tourneo Courier - 2023

1.5 TDCi Journey Titanium

95.000 km
Dizel
Manuel

1.095.000 ₺

Detay ↗

Ford Tourneo Courier - 2024

1.5 EcoBlue Titanium

57.000 km
Dizel
Manuel

1.275.000 ₺

Detay ↗

Fiat Doblo Combi - 2022

1.6 Multijet Easy

44.000 km
Dizel
Manuel

950.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

119.000 km
Benzin
Otomatik

1.115.000 ₺

Detay ↗

Honda Civic - 2021

188.000 km
Benzin & LPG
Otomatik

1.595.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 408 - 2025

52.000 km
Benzin
Otomatik

1.850.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 408 - 2023

85.000 km
Benzin
Otomatik

1.750.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

100.000 km
Benzin
Otomatik

1.130.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

61.000 km
Benzin
Otomatik

1.145.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 TCe Joy

106.000 km
Benzin
Otomatik

1.110.000 ₺

Detay ↗

Fiat Doblo Combi - 2022

1.6 Multijet Easy

52.000 km
Dizel
Manuel

995.000 ₺

Detay ↗

Fiat Doblo Combi - 2022

1.6 Multijet Easy

57.000 km
Dizel
Manuel

995.000 ₺

Detay ↗

Peugeot 301 - 2017

250.000 km
Dizel
Manuel

625.000 ₺

Detay ↗

Audi A4 - 2015

162.000 km
Dizel
Otomatik

1.645.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 SCe Joy

100.000 km
Benzin
Manuel

895.000 ₺

Detay ↗

Fiat Egea - 2020

1.3 Multijet Urban Plus

220.000 km
Dizel
Manuel

750.000 ₺

Detay ↗

Renault Clio - 2023

1.0 SCe Joy

99.000 km
Benzin
Manuel

850.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

1.0 TSI Premium

119.000 km
Benzin
Otomatik

1.385.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

1.0 TSI Premium

116.000 km
Benzin
Otomatik

1.365.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

1.0 TSI Premium

111.000 km
Benzin
Otomatik

1.365.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

118.000 km
Benzin
Otomatik

1.345.000 ₺

Detay ↗

Fiat Egea - 2023

1.3 Multijet Easy

72.000 km
Dizel
Manuel

985.000 ₺

Detay ↗

Fiat Egea - 2020

1.3 Multijet Easy

220.000 km
Dizel
Manuel

725.000 ₺

Detay ↗

Volkswagen Passat - 2021

1.5 TSI Impression

110.000 km
Benzin
Otomatik

1.850.000 ₺

Detay ↗

Skoda Scala - 2023

112.000 km
Benzin
Otomatik

1.345.000 ₺

Detay ↗

Ford Focus - 2018

130.000 km
Dizel
Otomatik

1.150.000 ₺

Detay ↗

Renault Symbol - 2016

236.000 km
Dizel
Manuel

650.000 ₺

Detay ↗

Peugeot Rifter - 2023

79.000 km
Dizel
Otomatik

1.445.000 ₺

Detay ↗

Fiat Egea - 2023

1.3 Multijet Easy Plus

107.000 km
Dizel
Manuel

1.025.000 ₺

Detay ↗

Ford Ranger - 2015

2.2 TDCi XLT

307.000 km
Dizel
Manuel

865.000 ₺

Detay ↗

Mitsubishi L 200 - 2016

233.000 km
Dizel
Manuel

925.000 ₺

Detay ↗

Volkswagen Caddy - 2023

122.609 km
Dizel
Otomatik

1.575.000 ₺

Detay ↗

Ford Ranger - 2015

2.2 TDCi XLT

178.000 km
Dizel
Otomatik

1.025.000 ₺

Detay ↗

Ford Focus - 2018

130.000 km
Dizel
Otomatik

1.150.000 ₺

Detay ↗

Ford Ranger - 2015

2.2 TDCi XLT

307.000 km
Dizel
Manuel

925.000 ₺

Detay ↗

Toyota Corolla Cross - 2022

104.000 km
Hybrid
Otomatik

2.050.000 ₺

Detay ↗
Ulutaşlar Otomotiv Logo

Ofisimiz

  • Kazımdirik Mh 403 Sk No:2 Bornova/İzmir
  • +90 530 082 66 19
  • ulutaslargroup34@gmail.com

Hakkımızda

  • Hakkımızda
  • Ekibimiz
  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz
  • Değerlerimiz

Modeller

  • Toyota
  • Porsche
  • Audi
  • BMW
  • Mercedes

Segment

  • Sedan
  • Hatchback
  • SUV
  • Coupe
  • Convertible

Hızlı Linkler

  • Sedan
  • Hatchback
  • SUV
  • Coupe
  • Convertible

© 2026 Ulutaşlar Otomotiv Tüm hakları saklıdır.